Zverejnenie príspevku / stránky na vybrali.sme.sk Tlač / PDF príspevku / stránky

6
Ivan Brožík

Čo už o mne, o nás... Som dohnanec, takmer pol storočia Račan. Mám to tu rád. Žijem a pracujem tu, relaxujem tiež tu, chodím tu na prechádzky so psíkom. Vnímam, čítam moderné sieťové médiá. Som SZČO – samostatne zodpovedne činný element. Už roky. Som tiež živnostník, vraj ekonóm, ale iba na diplom by sa človek nemal spoliehať. A čo už toľko o sebe, nech si čitateľ robí názor. Pekný deň!


P. S.
To foto, to je môstik dunajského remorkéra Ružín. Moji priatelia a ja. Mám rád ľudí s tvrdými rukami a mäkším srdcom. Ak ma hľadáte, pózujem za kormidlom. V úseku niekde nad Dursteinom v Rakúsku. Krásny svet.

6 komentárov:

 1. Pekna charakteristika. :-) Ja mam zas rada ludi s dobrym srdcom...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ...proste stale smrdis clovecinou:-))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Musím poďakovať za dobrú prácu pre Regionpress, tie vaše stĺpčeky (naposledy Eugen Cernan astronóm, či Budatínsky strom) vedľa toho kresťanského výlevu, sú nesmierne kvalitné a mozog-rozhľad-podnecujúce. Vytrvajte, alebo ich prestanem odoberať ;) napis.jeziskovi@gmail

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Inak neviem, ci ste to vy, ale vase prispevky v bystricko brezniansko je strasny trapas a hlavne teraz o biblii a co si myslite ze nas stvoril boh?

  OdpovedaťOdstrániť