Zverejnenie príspevku / stránky na vybrali.sme.sk Tlač / PDF príspevku / stránky

15
Ivan Brožík

Čo už o mne, o nás... Som dohnanec, takmer pol storočia Račan. Mám to tu rád. Žijem a pracujem tu, relaxujem tiež tu, chodím tu na prechádzky so psíkom. Vnímam, čítam moderné sieťové médiá. Som SZČO – samostatne zodpovedne činný element. Už roky. Som tiež živnostník, vraj ekonóm, ale iba na diplom by sa človek nemal spoliehať. A čo už toľko o sebe, nech si čitateľ robí názor. Pekný deň!


P. S.
To foto, to je môstik dunajského remorkéra Ružín. Moji priatelia a ja. Mám rád ľudí s tvrdými rukami a mäkším srdcom. Ak ma hľadáte, pózujem za kormidlom. V úseku niekde nad Dursteinom v Rakúsku. Krásny svet.

15 komentárov:

 1. Pekna charakteristika. :-) Ja mam zas rada ludi s dobrym srdcom...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ...proste stale smrdis clovecinou:-))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Musím poďakovať za dobrú prácu pre Regionpress, tie vaše stĺpčeky (naposledy Eugen Cernan astronóm, či Budatínsky strom) vedľa toho kresťanského výlevu, sú nesmierne kvalitné a mozog-rozhľad-podnecujúce. Vytrvajte, alebo ich prestanem odoberať ;) napis.jeziskovi@gmail

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Inak neviem, ci ste to vy, ale vase prispevky v bystricko brezniansko je strasny trapas a hlavne teraz o biblii a co si myslite ze nas stvoril boh?

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pán Brožik. Čítala som Váš komentár v regionálnych novinách. Už mi len povedzte za koho vymeniť vládu. Fico? Pele? Kotleba? Harabin? PS? No dajte rada si dám poradiť.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Dobrý deň pán Brožik.
  Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za Vaše trefné komentáre v REGIONPRESS.
  Vždy keď si ich prečítam, mám aspoň na chvíľu pocit, že není ešte všetko stratené, keď tu ešte žijú ľudia, ako ste Vy.
  Ďakujem, Soňa

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ale ako sa mame stat ludski? Asi tak ako učí 10 Božích prikázaní len to je naša zachrana. Veľa síl a úspechov pán Brozik. Kresťanka

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Dobry den chcel by som Vam podakovat za Vase clanky. Vzdy sa tesim ked si v regionpress nieco od Vas precitam. Dakujem

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Vazeny pan Brozik,ste na dnesnu dobu vzacny clovek.vase prispevky pohladia srdce a dusu.piste nadalej a robte radost vsetkym,ktori vas radi citaju.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Chcem Vám poďakovať za príspevky konkrétne čo som si všimol iba tieto 2 posledné no predchádzajúci ma nadchol. A zároveň zaskočil že v hniezde nášho bývalého premiéra dačo také uverejnia. Uvidíme ako dlho Vás tam strpia alebo ako sa budú ďalšie príspevky odvíjať.

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Vážený pán Ivan Brožik, teším sa na Vaše slová v Regionpress . Ste úžasný človek s dobrým srdcom , veľmi vzácny. Iba taký tichý čas...krajšiu homíliu na dnešnú nedeľu som dávno nepočula. Želám Vám veľa šťastia, zdravia na tele i na duchu na ceste do neba s ružencom v ruke. Vaša stála čitateľka bb

  OdpovedaťOdstrániť
 12. samé zázračné komentáre ,ako v 50 rokoch

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Pán Brožik, dúfam, že články v poslednom čísle Hlohovecko Sereďsko,nenesú váš rukopis.Inak by som si zmenila názor na Vás. Otrasné!!! Noviny išli rovno ko koša!

  OdpovedaťOdstrániť